Team Ellenkamp 1 Reserves Speelavond/klasse
Martin Mulder (T) Jan Scholten Dinsdag /C2
Jan Eijsink Gerrit ten Dam Adriaan Greupink,Chris Vink
Dick Nijland Chris Spapé  
  Dinand Prinsen  
  Theo Spekreijse  
Klik hier voor resultaten    
Team Ellenkamp 2 Reserves  
Jan Bouwman (T) Marcel Waijboer Dinsdag /C2
Adriaan Greupink Robert Lankwarden  
Bauke v/d Wijk Laurens Teselink  
Klik hier voor resultaten    
Team Ellenkamp 3 Reserves Donderdag /C2
Marcel Waijboer Werner Harmsen  
Robert Lankwarden (T) Bertus Lappenschaar  
Laurens Teselink Jan Lerink  
Klik hier voor resultaten    
Team Ellenkamp 4 Reserves Donderdag / C4
Werner Harmsen (T) Heidi ten Lohuis  
Bertus Lappenschaar Nicole Vink  
Jan Lerink Anke Heutinck  
  Agnes Deegens  
Klik hier voor resultaten    
Team Ellenkamp 5 Reserves Dinsdag / C4
Heidi ten Lohuis (T) Werner Harmsen  
Nicole Vink Bertus Lappenschaar  
Anke Heutinck Jan Lerink  
Agnes Deegens Hugo Boom  
Klik hier voor resultaten    
Team Ellenkamp 6 Reserves Maandag / C4
Agnes Deegens Hugo Boom  
Johan Hasselo Heidi ten lohuis  
Henk Meijer (T)    
Klik hier voor resultaten    
Ellenkamp B1 Reserves driebanden klein
Bennie Deegens (T) Dinand Prinsen Speelavond maandag
Chris Vink Jan Scholten  
Jan Timmerije Ivo Wesselink  
Res. Gerard ten Lohuis Gerrit ten Dam /Jan Eijsink  
Klik hier voor resultaten    
A1 Reserves A Klasse district met Twente en Doetinchem
Dinand Prinsen (T) Gerrit ten Dam speelavond Maandag
Jan Scholten Theo Spekreijse  
Marcel Ernst Chris Spape  
Ivo Wesselink Tinus Doornberg  
  Chris Vink  
Klik hier voor resultaten    
A2 Reserves A Klasse district met Twente en Doetinchem
Gerrit ten Dam (T) Chris Vink speelavond donderdag
Theo Spekreijse Jan Scholten  
Chris Spape Marcel Ernst  
Tinus Doornberg Ivo Wesselink  
Klik hier voor resultaten    
HCR Prinsen 2 Reserves 2e divisie/Vrijdag
Markus Wirgs    
Freddie Ter Braak Frank Speckmann  
Stefan Siegburg Bennie Deegens  
Carsten Lässig Frans Tusveld  
Dinand Prinsen (T)    
Raymond Teunissen    
Klik hier voor resultaten    
HCR Prinsen 1 Reserves Speeldag Zondag
Dick Jaspers van Geel ??  
Eddy Leppens Claessen  
Anno De Kleine    
Jelle Pijl    
Raymund Swertz    
Klik hier voor resultaten    
Kaderteam HCR Prinsen Reserves Speelavond
Gerard ten Lohuis Marcel Ernst Vrijdag
Brian ter Braak (T) Carsten Lässig  
Rob Pot Asmond de Jong  
Paul Wissink    
Peter Heutinck    
Klik hier voor resultaten    
Senioren 1   Speelmiddag
Henk Timmerije   Dinsdag
Jan Scholten (T)    
Adriaan Greupink    
Jan Timmerije    
Jan Reef    
     
Senioren 2   Speelmiddag
Martin Mulder (T)   Maandag
Gerrit ten Dam    
Henk Meijer    
Dick Nijland    
Jan Eijsink    
Chris Lindenhovius    
Chris Vink    

2 Matchtafels

2 kleine tafels

Contact

Hotel Café Restaurant Prinsen

Eibergseweg 13, 7273 SP Haarlo

0545-261232

Klik hier voor contact formulier

Klik hier voor routebeschrijving

Lid worden

Bent u nu al biljarter of

een beginner, en wilt u 

graag lid worden van

onze biljartvereniging?

   * Meld u vrijblijvend aan!

Donateurskaart

Voor € 25 per seizoen steunt u

het biljarten op het allerhoogste

niveau. U kunt dan bij alle

wedstrijden aanwezig zijn. Voor

meer info klik hier.

Volg ons..

 

ook op Facebook